דלג לתוכן הראשי

סגולותיו הרבות של שמפו שמן המפ​

סגולותיו הרפואיות של שמפו שמן המפ טהור:

 

שמן זרעי המפ כאשר מתווסף כמרכיב לשמפו, משחרר לאוויר חומרים חיוניים רבים כמו חומצות אמינו ונוגדי חמצון המסייעים לשמור על שיער חזק ובריא. שמפו שמן זרעי המפ מכיל שורה ארוכה של תכונות רפואיות הכוללות השפעה אנטי דלקתית והזנת לחות לשיער ולעור הקרקפת. מעבה ומחזק את השיער בכל שטיפה מחדש, מגביר את זרימת הדם בקרקפת, מונע קשקשים ומגביר את צמיחת השיער.

מרבית השמפואים הרגילים מכילים חומרים משמרים, בחלקם ישנה תערובת של ניחוחות, חומרים מייבשים ואפילו רעלים . בהחלט לא דברים שרוצים להביא במגע עם השיער.

 

יתרונותיו הרבים של שמפו שמן המפ?

 

מוצרי טיפוח לשיער המכילים שמן המפ כמו שמפו, קונדישינר ומסיכות לשיער מציעים יתרונות רבים לך ולשיער שלך, כולל חיזוק זקיקי השיער הזנת לחות לעור הקרקפת ומעודדים את צמיחת השיער.שמן המפ מכיל חומרים חיוניים רבים, כמו ויטמינים, מינרלים, חלבונים, חומצות שומן אומגה ועוד. במחקרים שנערכו ברחבי העולם גילו שויטמין D מסייע ביצירת זקיקי שיער חדשים - הנקודות מהם צומח השיער.                    

ויטמין A שומר על לחות הקרקפת והשיער על ידי ייצור מרקם שומני בזקיקי השיער וויטמינים C ו- E מגנים על עור הקרקפת והשיער מפני נזקי השמש ושינויי אקלים קיצוניים. 

השמפו מכיל את כל המרכיבים החיוניים לטיפול וטיפוח השיער והקרקפת, מתאים לכל סוגי השיער, בין אם יש לך שיער יבש או שמנוני, דק או עבה, ישר או מתולתל.

 שמירה על שמנים טבעיים ברמה הנכונה בשיער ובעור הקרקפת מעודדים צמיחה בריאה וחזקה. 

המרכיבים המדהימים הללו הם חיוניים, מועילים מאוד למחזור הדם בקרקפת ומחזקים את זקיקי השיער.

 

* התוכן והמידע באתרנו אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא. כל מידע רפואי המופיע באתר זה נועד למטרות הסברה בלבד ואסור לשלול בשום דרך ייעוץ רפואי ו / או המלצת טיפול ו / או טיפול תחליפי.

סגולותיו הרבים של שמפו שמן המפ​

תגובות

אין תנאי שירות לחנות זו