דלג לתוכן הראשי

שמן זרעי המפ האנטי אייג'ינג של הטבע​

מעקב את תהליך הזדקנות העור והכל טבעי

 

בעיה שמטרידה את כולנו יותר מההזדקנות עצמה היא שעור הפנים מתחיל להיות חלש, נפול ומקומט. 

קמטים בעור הפנים הם דבר בלתי נמנע ועם השינויים הקיצוניים באורח החיים ובפרמטרים הסביבתיים שמשתנים באופן קיצוני, כמעט בלתי אפשרי לחמוק מאובדן הזוהר הצעיר של עורנו. 

תכירו את שמן זרעי ההמפ – האנטי אייג'ינג של הטבע. לזרעי צמח ההמפ תכונות רבות שיכולות לעזור בתיקון וחידוש תאי העור. 

שמן זרעי המפ נכנס כמרכיב יחסית חדש במוצרי טיפוח וקוסמטיקה. תעשיית הטיפוח והקוסמטיקה מציגה מגוון רחב של מוצרים וטיפולי פנים, כמו מסכות, נוגדי חמצון, טיפולי פנים עמוקים, הזרקות בוטוקס רק כדי לנסות ולהעלים חלק מהקמטים. עם זאת, לרוב לפתרונות אלו יש השפעה לזמן קצר, במקרים מסוימים ישנם גם תופעות לוואי.

השמן מסייע בהפחתת קווים עדינים וקמטים ובמניעת התפתחות סימני הזדקנות. חומצה לינולאית וחומצות אולאיות שמכיל השמן אינן מיוצרות על ידי הגוף, אך ממלאות תפקיד מכריע בבריאות העור ובאנטי אייג'ינג. 
 

קמטים על עור מזדקן:

ככל שאנחנו מתבגרים הגוף מאבד את היכולת לשמור על רמות טבעיות של ייצור חומצות שומן. 

הזדקנות היא תהליך ביולוגי טבעי שחלק ממנו הוא אובדן מוצקות וזוהר העור. ייצור הקולגן נופל באופן לינארי בכ -1% כל שנה מגיל 20, וזה מוביל לאובדן הדרגתי של צפיפות העור. וכך העור הופך לרגיש וחשוף לנזקים סביבתיים. 

שמן זרעי קנאביס מכיל רכיבים בריאותיים וחיוניים שיכולים להשפיע על האיזון הטבעי של הכימיקלים בכדי לאפשר דרך בטוחה וטבעית לטיפול וטיפוח העור.
 

למה שמן המפ לטיפול בעור ?

השמן מצעיר את העור בעזרת איזון חומצות שומן שממלאות תפקיד חיוני בשמירה על בריאות העור.

היחס בין חומצות השומן החיוניות שומר על עור זוהר וחלק ומזרז את הטיפול בנזקים הקיימים.

מכיל אומגה 3 ואומגה 6 ביחס מדויק המסייע לשמור על איזון נכון של לחות העור וגורם לעור להיראות צעיר ורענן.

מתפקד כחומר אנטי דלקתי – התכונות האנטי דלקתיות של השמן יכולות לעזור להפחית כתמי גיל וקמטים דקים המופיעים על עור הפנים. מוצרים המבוססים על שמן זרעי המפ מנצלים את היכולת הזאת על מנת להפחית היפר-פיגמנטציה, אקנה ובעיות עור אחרות הפוגעות בו ומזרזות את הזדקנותו.

פעילותם של חומצות השומן מגדילה ייצור תאי עור חדשים ומפחיתה את קצב הזדקנות העור בצורה יעילה.

נזקי השמש הם אחד מהגורמים העיקריים שמאיצים את תהליך הזדקנות העור מכיוון שהם משפיעים מאוד על קצב ייצור הקולגן וחומצות השומן ההכרחיות לשמירה על לחות העור. 

מגן מפני נזקי שמש: כפי שכבר כתבנו, נזקי השמש, יחד עם שינויי אקלים קיצוניים, משפיעים באופן דרסטי על בריאות העור. קרני ה- UV מהשמש מתחילות לפגוע בשכבות העור העליונות שיכולות להגביר את אובדן הקולגן אצל אנשים.
 

* התוכן והמידע באתרנו אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא. כל מידע רפואי המופיע באתר זה נועד למטרות הסברה בלבד ואסור לשלול בשום דרך ייעוץ רפואי ו / או המלצת טיפול ו / או טיפול תחליפי.

שמן זרעי המפ האנטי אייג'ינג של הטבע​

תגובות

אין תנאי שירות לחנות זו