דלג לתוכן הראשי

תקנון ומשלוחים

כל הכתוב באתר מיועד לגברים ונשים כאחד ונכתב בלשון אחת לשם נוחות הקריאה. 

כל החומר המוגש באתר הינו חומר פרסומי ואינו בא להחליף ייעוץ מקצועי מטעם איש מקצוע מוסמך. 

ט.ל.ח.

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של המותג  Rinatia-cbd (מבית Fim'nGrow  בע"מ), אשר מופעל על ידו. 
האתר הינו אתר על רשת האינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים ברשת האינטרנט.

הנך מודע ומסכים לכך, כי הוראות ותנאי תקנון זה ו/או הוראות ותנאי תקנונים אחרים המפורסמים ו/או שיתפרסמו באתר מעת לעת מהווים חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החברה בעניין הנושאים המפורטים בו, והנך מסכים לקבל ולנהוג לפי התקנון על כל תנאיו, זאת ללא כל הגבלה ו/או הסתייגות. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה על ידך באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל מחלוקת בינך לבין החברה.

אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.
האתר rinatiacbd.com (להלן "האתר") עושה את המירב על מנת לספק את השירות והמוצר הטוב ביותר בתמורה לכספך.

האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכרו/או יחיד הוא מטעמי נוחות בלבד.

הסכם משתמש זה ( להלן "הסכם") הוא הסכם בין האתר וכל משתמש (להלן "משתמש") המסדירים את השימוש שלך באתר. 

אנא קרא הסכם זה בקפידה לפני השימוש באתר זה. על ידי שימוש באתר, אתה מסכים לתנאים של הסכם זה. בגישה לאתר, אתה מסכים שקראת, הבנת ומסכים לתנאי הסכם זה והתקנות הרלוונטיים. 
 

אנא קרא בעיון את התנאים אלה לפני הרכישה. אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.   

 •   "המוצר" ו/או "המוצרים" – כל מוצר אשר מוצע למכירה ע"י האתר.
 •   "המידע" – כל התכנים ו/או החומרים המוצגים באתר בכל מדיה ובכלל זה, כל טקסט שהוא, תמונה, גרפיקה, ציור, שרטוט, רישום, לוגו, סימן מסחר, צילום, אודיו, וידאו, קובץ, תמונות סטילס ולרבות אופן עיצובם של הנ"ל, ובכלל זה ומבלי לפגוע בכלליות האמור, פרטי מוצרים, מחירים, פירוט המרכיבים וכד'. 
 •   "משתמש" – כל אדם ו/או גוף ו/או גורם אשר נכנס לאתר, ועושה בו שימוש בין כלקוח ובין כגולש מזדמן, בין באמצעות מחשב נייד או נייח ובין באמצעות כלי תקשורת אחר (מכשיר טלפון סלולרי, מחשב כף יד וכיוצ"ב) ובכל אמצעי או דרך גישה אחרים, והכל בין אם ביצע רכישה או התקשרות אחרת עם החברה ובין אם לאו. 
 •   מזמין" / "לקוח" – משתמש אשר הזמין ו/או רכש מוצר/ים באמצעות האתר.          

החברה ו/או האתר- FimnGrow LTD ח.פ 516154770/ Rinatiacbd.com.
 

הקדמה

 1.   אתר "rinatiacbd.com " (להלן "האתר") הינו חנות מקוונת באינטרנט המציעה למכירה מוצרי קוסמטיקה ותמרוקים (להלן: "המוכר") . "החברה"  כאמור בתקנון זה הינה  "Fim'nGrow  בע"מ" (ח.פ 516154770), לרבות עובדיה ו/או שלוחיה ו/או מי מטעמה.
 2.   כל המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון ותנאי שימוש אלו.
 3.   עריכה, מחיקה ושינוי- האתר שומר לעצמו את הזכות הבלעדית לערוך, להסיר או להתקין באתר כל מידע, כמו גם הסרה או התקנה של כל המוצרים או השירותים למכירה וללא כל התראה מוקדמת.
 4.   המוצרים מוצעים למכירה לבני 18 ומעלה, בעלי כרטיס אשראי בתוקף הניתן לסליקה ע"י אחת מחברות האשראי הפועלות כדין בישראל או בתשלום דרך "ביט" או "פייבוקס". (במסירת פרטים מזהים נכונים שם, כתובת, טלפון, וכתובת דואר אלקטרוני של הלקוח). באפשרותו של המשתמש לרכוש מוצרים המופיעים באתר באמצעות נציג האתר על ידי התקשרות במייל לחברה, ולשלם באמצעות כרטיס אשראי ו/או בהעברה בנקאית לחשבון החברה בתיאום טלפוני בלבד.

 

המוצרים

 1.   כל המוצרים המוצעים באתר הינם מקוריים, חדשים וללא פגם. המוצרים מגיעים באריזתם המקורית, אלא אם נכתב אחרת באופן בולט וברור בפרוט המוצר. כל מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח המופיעים באתר מיוצרים ע"י "פלציו צ'כיה" ונשלחים מצ'כיה באריזתם המקורית. מוצרים אחרים באם ישנם מופיעים עם רישום היצרן שלהם.
 2.   כל המוצרים באתר מיוצרים מחומרי גלם איכותיים באישור משרד הבריאות הצ'כי. חומרי גלם הנרכשים מחו"ל אינם כפופים לחוקי משרד הבריאות והם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ונרכשו מהיצרנים המובילים בעולם. המוצרים הם מוצרי קוסמטיקה ותמרוקים וקיים פירוט באתר המרכיבים הקיימים בהם. יחד עם זאת, מאחר ישנם ואנשים בעלי רגישויות שונות שלא ניתן לצפות מראש, היצרן ו/או והמוכר לא יהיה אחראי במידה והלקוח אלרגי למוצר.   
 3.   התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. ייתכן מקרה בו אותו המוצר יסופק ללקוח באריזה שונה מהמוצג באתר בשל הבדלים באריזות שיש לעיתים במלאי היצרן. יתכנו הבדלים בין הגוונים\ העיצובים המופיעים בתצלום, לבין הגוון\העיצוב האמיתי של המוצר שיסופק.
 4.   האתר "rinatiacbd.com" ו\או מפעיליו  לא יהיה אחראי ולא ישא בכל נזק עקיף,ישיר, תוצאתי או מיוחד, שנגרם למשתמש ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש במוצרים או בחומרי גלם הנמכרים באתר זה או מרכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
 5.   לאתר ו/או למוכר לא תהיה כל אחריות, כספית, אזרחית, פלילית או אחרת לנזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם לרוכש או לצד שלישי שיגרמו כתוצאה משימוש במוצרים פרט להיותם חדשים, בתוקף לשימוש ובמצב תקין.                                                                                                                                 

מועדי אספקה ומשלוח

 1.   החברה עושה כמיטב יכולתה כדי לשלוח את המוצרים מיד עם קבלת ההזמנה והסדרת התשלום ע"י הרוכש. בהתאם לתנאים הרשומים בדף המוצר שנרכש לכתובת בישראל אותה הקליד הרוכש בעת ביצוע ההזמנה. החברה מתחייבת לזמן אספקה של 8 ימי עסקים מיום קבלת התשלום עבור ההזמנה. ספירת ימי האספקה מתחילה מיום העסקים הראשון שלאחר יום קבלת התשלום ע"י החברה. (ימי ב' עד ו', ימי שישי בבוקר לא כולל ימי שבת וראשון, ערבי חג וימי חג של ישראל ושל צ'כיה). בזמן הקורנה יתכנו עיכובים נוספים.
 2.   באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית וכן מקומות ויישובים מרוחקים, המוכר יהיה רשאי לשלוח את המוצרים בדואר, כמקובל לפי תנאי דואר צ'כיה ודואר ישראל. החברה עושה מאמצים לספק במועד מוצרים לאזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית ואיזורים מרוחקים, ואולם באזורים כאמור וכן בשל נגיף הקורונה ייתכן עיכוב נוסף של עד 15 יום במועד האספקה הקבוע בדף המכירה למוצר, ועיכוב כאמור לא ייחשב כאיחור כלשהו באספקת המוצר.
 3.   אין אפשרות של איסוף עצמי. לא ניתן יהיה לשנות את אופן האספקה לאחר השלמת הרכישה. 
 4.   בנסיבות של איחור בשל כוח עליון כדוגמת שריפה, שיטפון, מלחמה וכו' ו/או עקב אירועים שאין לחברה שליטה עליהם כדוגמת שביתות, תקלות , תיידע החברה את הרוכשים מיד עם היוודע דבר האיחור יתאפשר ללקוח לבחור בין המתנה לקבלת המוצר, קבלת מוצר חלופי אם ביכולתה של החברה לספק, או ביטול העסקה והשבת כספו של הלקוח.
 5.   התשלום עבור טיפול ומשלוח בהזמנה הוא 35 ש"ח. מעל 199 ש"ח ומעלה (במוצרים- לא כולל המשלוח)- המשלוח ללא עלות.  התשלום עבור המשלוח מתבצע ביחד עם התשלום עבור המוצרים – בעת השלמת ההזמנה. המשלוח נשלח על ידי חברת הדואר הצ'כי או חברת משלוחים שתבחר על ידי "החברה".
 6.   האתר ישא באחריות של כל נזק שהוא שעלול להיגרם למוצרים מרגע יציאתם למשלוח ועד הגעתם ללקוח.
 7.   האתר ישא באחריות כלפי מזמין המוצר\הציוד בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שהאתר סיפק את המוצר למשלוח.
 8.   המוכר שומר לעצמו את הזכות שלא לספק מוצר מסוים, במידה שהמוצר אזל במלאי או שחלה טעות במחיר/במפרט. במקרה כזה הלקוח יקבל הודעה על ביטול העסקה תוך 48 שעות מביצועה ויזוכה תוך 48 שעות מקליטתה, באם חויב.
 9.   אם נמסרו לחברה פרטים לא מלאים ו/או לא מדויקים ו/או שגויים ו/או לא נכונים, יתארך מועד האספקה עד לבירור העניין ואין החברה ו/או האתר נושאים בכל אחריות לגבי האיחור במקרה זה. החברה לא תהיה אחראית לכל איחור באספקת המוצר בשל סיבה שאינה בשליטתה הבלעדית.
 10. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי המשלוח ועלות המשלוח מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט ללא הודעה מראש.

מדיניות  החזרות והחלפת מוצרים 

 1.   הלקוח רשאי לבטל הזמנה ובתנאי שהאריזה סגורה והמוצר באותו מצב כפי שנשלח תוך 14 יום מהגעת המשלוח. הלקוח מודע כי יהיה עליו לשלוח את המוצר לכתובת החברה ולשאת בעלויות המשלוח (במקרה שהמוצר כבר נשלח). הזיכוי עבור המוצרים שיוחזרו יהיה מלא ובתנאי שהגיע למוכר במצב תקין. הזיכוי יהיה באותו אמצעי תשלום שבו שילם הלקוח.
 2.   על הלקוח לבדוק את המוצר עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או בשונה ממה שהוזמן, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי יצירת קשר בבקשה לביטול ובמייל מסודר, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981. 
 3.   המוכר יחליף מוצר או יחזיר את תמורתו של מוצר אשר נמסר לרוכש בהתאם לתנאי ההחזר המצטברים אשר יפורטו להלן:
 •   המוצר הוחזר בתוך 14 יום ממועד קבלתו בידי הרוכש. 
 •   המוצר הוחזר באריזתו המקורית מבלי שנעשה בו כל שימוש.
 •   המוצר נשלח בדואר רשום ל-"rinatiacbd.com" בכתובת שתמסר במייל מסודר.
 •   שמו ופרטיו המלאים המדויקים של הלקוח צורפו למוצר.

אופן התשלום

 1.   התשלום הוא באמצעות כרטיסי אשראי שהונפקו על ידי בנק בישראל: ישראכרט, ויזה, מסטרקארד ואמריקן אקספרס/באמצעות העברה בנקאית או "ביט" ופייבוקס".
 2.   החיוב הוא בתשלום אחד.
 3.   הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי ככל המתייחס ל"רכישה מרחוק" / "רכישה טלפונית ו/או "עסקת אינטרנטית".

מדיניות פרטיות ואבטחת מידע

 1.   האתר מתחייב לשמור על סודיותך ופרטיותך. כל פרטיך האישיים נרשמים במאגר הנתונים שלנו עם הההרשמה למערכת ולא יועברו לכל גורם אחר. 
 2.   פרטי הלקוחות שמורים במערכות האתר. האתר אינו שומר את  פרטי כרטיסי אשראי , וכל רכישות האשראי מתבצעות דרך ספקי חיוב העומדים בתקני האבטחה המחמירים ביותר. (מאובטח בטכנולוגית SSL)

אין להשאיר פרטים עבור מי שאינו מתחת לגיל 18 ואין לרשום גולשים ו/או משתמשים שלישיים ללא הסכמתם ו/או ידיעתם.

 1.   האתר יוכל להמשיך ולשמור כל מידע אישי של המשתמש, לצורך בדיקות וחישובים סטטיסטיים וכן כדי להציע למשתמש בעתיד, מוצרים, מבצעים או עדכונים אשר ישווקו על ידי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם. עם הרשמה לאתר הלקוח נרשם לרשימת התפוצה של rinatiacbd.com ומקבל דיוור עם מאמרים, מבצעים ומידע נוסף. 
 2.   אם אינך מעוניין לקבל הודעות על מבצעים והנחות מהאתר, תוכל לבחור שלא להצטרף לרשימת התפוצה של האתר לצורך האמור, וכן תוכל להסיר בכל עת את פרטיך מרשימת התפוצה של האתר במקום המיועד לכך או בהודעת דואר אלקטרוני לכתובת האתר.
 3.  דע: הסכמתך לקבלת הודעות שיווקיות מהאתר בדואר אלקטרוני ו/או מסרונים (הודעות S.M.S) כאמור מהווה הסכמה לקבלת תוכן שיווקי הנוגע לכלל סוגי המכירות ולכלל פלטפורמות הפעילויות באתר, לרבות שירותי דפוס שונים או כל פלטפורמת פעילות אחרת אשר תהא זמינה באתר בכל עת.
 4. החברה מתירה או עשויה להתיר לצדדים שלישיים לנהל עבורה את מערך הצגת הפרסומות באתר ו/או לסייע בניהול המערך וכן משתמשת או עשויה להשתמש במערכות מטעם חברות אחרות כדי לנהל את מערך הצגת פרסומות באתר.

לצורך ניהול הפרסומות, חברות אלה עשויות להציב במחשבך אובייקטים שונים כגון COOKIES ומשבצות "משואות רשת" 

(WEB BEACONS) במודעות הפרסומות או בדפי האתר. המשואות הן קבצים גרפיים זעירים בעלי מזהה ייחודי, המשובצים בדפי האתר ותפקידם לסייע באיסוף מידע אודות השימוש באתר. המידע הנאסף אינו מזהה אותך אישית אלא רק מתאים את הפרסומות שיוצגו בפניך לנושאים שעשויים לעניין אותך. השימוש שחברות אלה עושות ב-COOKIES  ובמשוואות רשת כפוף למדיניות הפרטיות של אותן חברות בלבד והנך מוזמן לבדוק את מדיניות הפרטיות של אותן חברות באמצעות אתרי האינטרנט שלהן.

קניין רוחני

 1. השם "Rinatiacbd"  (מבית Fim'nGrow  בע"מ)  הינו סימן המסחר של החברה (בין אם נרשם ובין אם לאו) וגם שם המתחם והאתר הם רכושה הבלעדי של החברה. אין לעשות בהם כל שימוש בלא קבלת הסכמתה המפורשת של החברה מראש ובכתב.
 2.   המשתמש מכיר בזכויות היוצרים הקיימות, במידע ומתחייב שלא לעשות כל שימוש מסחרי במידע או כל שימוש בניגוד לאמור בדיני זכויות היוצרים פקודת זכויות היוצרים, באמנות בינ"ל ו/או פגיעה בזכות יוצרים ו/או זכות קניין כלשהי, לרבות חוק הפטנטים, או כל חוק, צו או תקנה אחרת שהותקנה על פיהם, או לגרום לכל שינוי או סילוף במידע או בכל חלק במידע באתר.
 3. המשתמש מנוע מלפרסם באתר או לשדר אליו כל חומר בלתי חוקי, מאיים, שקרי, מטעה, גזעני, כזה שיש בו משום לשון הרע או פוגע בפרטיותו של אדם, השמצה, דברי גנאי או פורנוגרפיה, מסרים המיועדים לרשימת תפוצה, מכתבי שרשרת, דואר זבל או קודי מחשב עוינים (ובכלל זה סוס טרויאני, תולעים וכיוצ"ב), כל מידע הנוגע לקטינים, המזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות איתם, תוכן הפוגע או מפר זכויות קניין רוחני של אחר, ובכלל זה זכויות יוצרים, זכויות מוסריות או סימני מסחר, או כל חומר אחר אשר עלול להוות או לעודד עבירה על חוק כלשהו וכן מנוע המשתמש מלהשתמש באתר למטרה בלתי חוקית כלשהי.
 4. הרוחני לרבות שמות וסימנים מסחריים, עיצוב, מידע טכנולוגי, תוכן, תצלומים, גרפיקה ו/או כל חומר או מידע המוצגים בפניו באמצעות האתר מוגנים על-ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, סודות מסחריים ו/או זכויות ודיני קניין רוחני אחרים בין שהינם רשומים ובין אם לא. כל שימוש בלתי מורשה בהם עלול להפר זכויות יוצרים, סימני מסחר ו/או כל זכות אחרת.
 5.   המשתמש אינו רשאי להעתיק, לשכפל, לצלם , להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע או להפיץ מידע הכלול באתר, או חלקים ממנו בשום צורה ובשום אמצעי, אלקטרוני, אופטי או מכאני (לרבות צילום והקלטה) ללא אישור מפורש בכתב של בעלת האתר.
 6. המותג  Rinatia-cbd  (מבית Fim'nGrow  בע"מ) תהא רשאית על פי שיקול דעתה למנוע ממשתמש מלהשתמש באתר, באמצעות חסימתו בכל אחד מהמקרים הבאים: (א) המשתמש ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין; (ב) המשתמש הפר תנאי מתנאי התקנון; (ג) המשתמש מסר בעת ההרשמה לאתר  פרטים שגויים במתכוון ו/או בזדון; (ד) המשתמש ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע בחברה ו/או במי מטעמה ו/או בפעילות התקינה של האתר ו/או בצד ג' כלשהו.

 המשתמש מתחייב למלא בעמוד הנחיתה פרטים מלאים, נכונים ומדויקים. למען הסר ספק מובהר כי מילוי פרטי המשתמש בעמוד ושליחתו מהווה הסכמה לשיגור דברי פרסומת וכי מילוי פרטי המשתמש מהווה משא ומתן לרכישת נכס או שירות על פי חוק התקשורת (בזק ושידורים), התשס"ח-2008, על פי סעיף 31א(ג)(1) .

שונות

 1.   אתר זה מכיל מידע רב ותכנים בתחום הרפואה המשלימה, מידע שנכתב על-ידי בעלי האתר. 
 2.   התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואין הם מהווים עצה רפואית ו/או חוות דעת רופא מקצועי ו/או חוות דעת רופא מומחה. מטרת התכנים המופיעים באתר היא לסייע בהרחבת הידע האישי של גולשי האתר והמשתמשים בו. 
 3.   התכנים באתר ומפרטי המוצריםו/או נועדו לספק מידע ואינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי בשום מקרה. 
 4.   המידע ו/או התכנים המופיעים באתר הינם באחריות המשתמש בלבד כגון המו"ל וכ"ו ולא תהיה למשתמש כל זכות או טענה נגד האתר ו/או מנהליו ו/או עובדיו, בגין כל פגם ו/או ליקויי ו/או פגיעה כלשהי שנגרמה עקב פרסומם ו/או מכירתם ו/או שיווקם ו/או המלצה לשימוש כלשהו בהם. 
 5.   האתר הינו אתר דינאמי, ורשאי לערוך מוצרים\ציוד להסיר ו/או להוסיף לפי החלטתו הבלעדית וללא הודעה מוקדמת, כמו כן המחירים והמבצעים באתר דינמיים ומתעדכנים מעת לעת, מפעילי האתר לא יתנו או יזכו לקוחות שרכשו מוצרים בכל זיכוי כספי זה או אחר ,לאחר אישור הזמנה באינטרנט או טלפונית.
 6.   האתר יכול לסיים את ההתקשרות עם הגולש אם לדעתו הגולש עשה או עושה שימוש האסור עפ"י תנאי התקנון .
 7.   בכל מקרה של סכסוך או מחלוקת בין הצדדים בהקשר לנושא התקנון לרבות תנאי השימוש בו וכל הנובע מהם ו/או הכרוך בהם תהא סמכות שיפוט ייחודית לבית המשפט המוסמך בפתח תקווה.

אנו מאחלים לכם חווית קנייה מהנה .

לשאלות ו/או קבלת ייעוץ ניתן  למלא טופס מקוון ב"צור קשר"  או בכתובת הדואר האלקטרוני rinatiacbd@gmail.com

 

ט.ל.ח

התכנים והמידע באתרנו אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא. כל מידע רפואי המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי ייעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. יש לקרוא את הוראות השימוש של מוצר זה בעלון היצרן על גבי המוצר לפני השימוש .

כלל המידע המוצג באתר הינו כללי ולא נועד ליתן ייעוץ מקצועי. אין במידע המוצג כדי ליצור הצעה למכירה, ניסיון לשכנוע למוצר מסוים או לקבוצת מוצרים המסופקים על ידי rinatiacbd.com, פימאנגרואו בע"מ או על ידי צד שלישי או צד הקשור עמה.

rinatiacbd.com (מבית Fim'nGrow  בע"מ) מציעה למשתמש לבצע בעצמו את כל הערכותיו ובדיקותיו לגבי המוצר ו/או השירות אותו הוא מעוניין לרכוש, ובכל מקרה המשתמש מוותר ויהא מנוע מלהעלות כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בעניין.

אין תנאי שירות לחנות זו